Şahıs Şirketi Kuruluş İşlemleri

Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur? Gerekli Evraklar Nelerdir ? Maliyeti Nedir?

Şahıs şirketi kuruluşunun maliyetinin çok düşük olması ve açılış – kapanış işlemlerinin kolay olması sebebiyle en çok tercih edilen şirket türüdür. Yarım günde kuruluş işlemleri tamamlanmaktadır.

Şahıs şirketinin kuruluş maliyetinin az olması ve hızlı kuruluş işlemlerinin yanında bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Kazancın artmasıyla birlikte vergi oranları diliminin de yükselmesi sonucu yüksek vergilerle karşılaşmak mümkündür. Bu nedenle kendi iş potansiyelinizi de öngörerek kuracağınız şirket türüne karar vermeniz size ileride çok fayda sağlayacaktır.

Şahıs Şirketi Kuruluşu İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

  • Kira Sözleşmesi
  • İkametgah Belgesi
  • İmza Beyannamesi
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Yukarıdaki evrakların tamamlanıp bize iletilmesi sonucunda yarım gün gibi bir sürede şirket kuruluşu tamamlanmakta olup, şirketinizin faaliyete başlaması mümkündür.

Online bir biçimde başvurunuz tamamlandıktan sonra vergi dairesi adresinize gelerek yoklama işlemlerini tamamlamaktadır.

Ayrıca yapacağınız işe göre de meslek odalarına kaydınız da bu süreçte tamamlanmaktadır.

Şahıs şirketi kuruluş maliyetiniz 2020 yılı için yaklaşık olarak 500 TL civarındadır.

Şahıs şirketi kuruluşunda adres olarak ikamet ettiğiniz evi kullanabilmektesiniz. Home ofis veya sanal ofis kullanmayı tercih etmeniz durumuda Home Ofis veya Sanal Ofis Şirket Kuruluşu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SSK’lı olarak bir işte çalışmanız durumunda da şahıs şirketi kurmanızda bir engel bulunmamaktadır. Üstelik bu durumda olan kişilerin bağkur yükümlülükleri de bulunmamaktadır.

Günümüz şartlarında birçok kişi ek gelir sağlamak adına şahıs şirketi kurarak özellikle e-ticaret sitelerinde satış yapmak , online eğitim ve  danışmanlık alanlarında kendilerine ek gelir sağlamak istemektedirler.

Şahıs Şirketi Kuruluş İşlemleri

Yarım günde şahıs şirketi kuruluş işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Devamı

Limited Şirket Kuruluş İşlemleri

Faaliyetinize uygun en doğru şirketi kuruyor, faaliyete geçmenize yardımcı oluyoruz.

Devamı

Anonim Şirket Kuruluş İşlemleri

Anonim şirket kuruluş işlemlerinizi en hızlı bir biçimde sonuca ulaştırıyoruz.

Devamı

Home Ofis veya Sanal Ofis Şirket Kuruluşu

Şahıs şirketi kuruluşunda Home Ofis veya Sanal ofis tercihinze göre kuruluş işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Devamı

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Sourdough işletmesi olarak Cemal beyle çalışmaktayız şirket kurulumu ve şirket işlemlerinde en iyisi kendisinin başarılarının devamını dileriz .

İşinin ehli profesyonel bir Serbest Muhasebeci Mali Müşavir. Gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Cemal bey alanında uzmanlaşmış bir iş insanı., danışmadan firmanız ile ilgili muhasebe kararları almayın.

Call Now ButtonHemen Arayın..